Casa Foz Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Foz Villa Foz do Iguaçu ligt op 4 km afstand van Parque Monjolo en nodigt gasten uit om te ontspannen op een terras.
Het vakantiehuis bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Foz do Iguaçu/Cataratas en binnen circa 15-minuten rijafstand van culturele bezienswaardigheden zoals de Internationale Brug der Broederschap. Foz do Iguaçu Country Club is op 3 km afstand van de villa gesitueerd. Casa Foz Villa bevindt zich binnen circa 10-minuten rijafstand van de Omar Ibn Al-Chattab-moskee en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
Koken is mogelijk in een complete keuken met een koelkast en een oven. X Costela, waar Braziliaanse gerechten worden geserveerd, ligt in de buurt van de accommodatie. Sicredi - Terminal bushalte is binnen een straal van 950 meter.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Casa Foz Villa?
Gasten van Casa Foz Villa kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Hoe ver is Foz do Iguaçu/Cataratas van Casa Foz Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Foz do Iguaçu/Cataratas en Casa Foz Villa. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in het vakantiehuis te bezoeken?
Gasten van het vakantiehuis kunnen eten in X Costela restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een complete keuken met een koelkast en een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Foz Villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Casa Foz Villa logeren.